Podcast rowelove

Na dywaniku u prezesu – pierwszy podcast RoweLOVE Jarocin!

Wielka wiadomość dla wszystkich miłośników dwóch kółek! Oto nadeszło! RoweLOVE Jarocin wkracza w nową erę komunikacji, a wszystko dzięki naszemu pierwszemu podcastowi w historii stowarzyszenia!

W ramach projektu “Jarociński Tydzień RoweLOVY” we współpracy z Gminą Jarocin, chcieliśmy dostarczyć Wam jeszcze więcej rowerowych emocji. I tak oto powstał nasz podcast o wdzięcznej nazwie “Na dywaniku u Prezesu”!

W pierwszym odcinku, który odbył się w redakcji Południowej Oficyny Wydawniczej w Jarocinie, naszym gościem był nikt inny niż Maciej Dziekański – jeden z członków RoweLOVE. Maciej opowiadał nam o tym, jak narodził się pomysł na jarociński tydzień rowelovy oraz rzucił światło na to, jak wyglądają nasze treningi.

Ale to nie wszystko! Chcieliśmy też pokazać Wam, jak łatwo i przyjemnie można zapisać się na nasze rajdy. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową rowelovejarocin.pl i już można rozpocząć przygodę!

Niestety, przy pisaniu tego artykułu musimy Was poinformować, że ostatnia wejściówka na 8. Zakręcony Rajd Rowerowy właśnie znalazła szczęśliwego nabywcę. Ale nie martwcie się, mamy jeszcze wolne miejsca na Jarociński Rajd Zabytkowych i Nietypowych Rowerów, na Przejażdżki z RoweLOVE oraz na naszym Forum RoweLOVE!

Nie zwlekajcie! Dołączcie do RoweLOVE Jarocin i odkryjcie pasję, przyjaźń i mnóstwo wspaniałych chwil spędzonych na dwóch kółkach!

A my już myślimy, czy by nie dodać 15 miejsc do Zakręconego.. hmm…

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *