Treningi z RowelOVE

Przygotowania do sezonu pełną parą

Chociaż nasz sezon rowerowy nigdy się nie kończy, bo jak wiecie, zaczynamy w styczniu a kończymy w grudniu, to właśnie o tej porze rozkręcamy się najbardziej!

Treningi z ROWELOVE JArocin

Przygotujcie rowery, napełnijcie opony powietrzem i nałóżcie te wygodne spodenki z poduszką. Sezon rowerowy zbliża się wielkimi krokami, a my już teraz mamy dla Was świetne wieści. Stowarzyszenie RoweLOVE Jarocin zaprasza Was na Treningi z RoweLOVE, które odbywają się co wtorek od maja do końca czerwca o godzinie 18:00. Startujemy sprzed Pałacu Radolińskich w Jarocinie, więc wpadajcie z rowerami i uśmiechem na twarzach!

A teraz uwaga, uwaga, to co jest najpiękniejsze w tych treningach – uczestnictwo jest zupełnie darmowe! Tak, tak, słyszycie (czytacie?) dobrze. Macie szansę poprawić swoją kondycję, nacieszyć się świeżym powietrzem i to wszystko bez wydawania grosza. Ale nie zapominajcie, że przygotowaliśmy dla Was małe wyzwanie. Wymagamy utrzymania średniego tempa powyżej 20 km/h. To żadna bułka z masłem, prawda? Trasy treningowe będą wynosiły od 40 do 60 kilometrów, więc przyszykujcie się na niezapomniane przygody na dwóch kółkach!

Jesteśmy już po dwóch treningach, a musimy Wam powiedzieć, że to były nie lada wyczyny. Wczorajszy trening okazał się prawdziwym sprawdzianem dla naszych nóg i kondycji. Pokonaliśmy wiele górek i wycisnęliśmy z siebie ostatnie poty, ale było warto. Przejechaliśmy 42 kilometry! Początkowo niektórzy z nas trochę narzekali na męczarnie, ale teraz wszyscy czujemy satysfakcję i dumę z tego osiągnięcia. Już teraz czujemy, że wejście w sezon rowerowy będzie dla nas łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

A to jeszcze nie wszystko! Już niebawem, dokładnie 28 maja, RoweLOVE Jarocin przy współpracy z Gminą Jarocin rozpoczyna tygodniowe wydarzenie – Jarociński Tydzień RoweLOVY. To będzie prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników rowerów. Szczegóły tego niezwykłego tygodnia można znaleźć w innym artykule na stronie rowelovejarocin.pl. Zapewniamy Was, że warto tam zajrzeć! I nie zapomnijcie, że zapisy na wszystkie wydarzenia odbywają się w JOK Jarocin oraz na wspomnianej stronie.

Cieszcie się, rowerzyści! Przygotowania do sezonu rowerowego nabierają tempa. Będzie to czas pełen wyzwań, śmiechu i wspaniałych przygód na dwóch kółkach. Do zo na starcie!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *