Wyzwanie SGB

RoweLOVE daje czadu w wyzwaniu SGB

Przygotujcie się na sportowe szaleństwo, bo mała grupa 12 reprezentantów stowarzyszenia RoweLOVE Jarocin postanowiła rzucić wyzwanie wszystkim fanom Banku Spółdzielczego w Jarocinie. A co więcej, zdobyli już (na dzień 10 maja) niesamowitą ilość 21 319 punktów! Wydaje się, że ci ludzie mają więcej energii niż króliki Duracell!

Ale nie martwcie się, sympatycy banku również dali z siebie wszystko. Na dzień pisania notki, udało nam się wspólnie zdobyć ponad 100 000 punktów! Dzięki wspólnegu wysiłkowi Bank Spółdzielczy w Jarocinie jest juz na pierwszym miejscu! Niestety zarówno w klasyfikacji KOŁA jak i NOGI zajmujemy DOPIERO drugie miejsce! TRZEBA TO ZMIENIĆ!

Jeśli chcecie wziąć udział w tym szalonym wyzwaniu, musicie pobrać aplikację Activy ze sklepu Play. Następnie dołączcie do wyzwania, używając hasła SYMPATYKJAROCIN2023. A jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, to członkowie stowarzyszenia RoweLOVE Jarocin będą was przekonywać do tego na każdym rajdzie, wycieczce rowerowej czy nawet na wypadzie do sklepu spożywczego. Nie ma ucieczki przed ich namowami!

Idealną okazją do tego będzie Jarociński Tydzień RoweLOVY o który pisaliśmy na naszym portalu już nie raz!

Sportowe Wyzwanie SGB dla sympatyków Banku Spółdzielczego to idealny sposób na wzmocnienie kondycji, zintegrowanie się z innymi fanami banku i przede wszystkim na ucieczkę od codzienności. Pamiętajcie, że to nie tylko o zdobywanie punktów, ale także o nieustannej rywalizacji w odkrywaniu nowych granic waszego wariactwa!

No to wio! Złapcie za smartfony, pobierzcie Activy i dołączcie do tego wyzwania! Pamiętajcie, że liczy się nie tylko szybkość i wysiłek, ale także ogromny uśmiech na twarzy i gotowość do stawienia czoła wyzwaniom.

Do zo na trasie!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *