JAROCIŃSKI TYDZIEŃ ROWELOVY – NAJWIĘKSZE ŚWIĘTO ROWEROWE W REGIONIE!

Już tylko 11 dni dzielą nas od najbardziej wyczekiwanego wydarzenia rowerowego w naszej okolicy! Stowarzyszenie RoweLOVE Jarocin we współpracy z Gminą Jarocin zaprasza Was na Jarociński Tydzień RoweLOVY, który rozpocznie się już 28 maja o godzinie 10:00. Przygotujcie się na masę śmiechu, radości i przede wszystkim – wielkiej miłości do rowerów!

Rajd Zabytkowych i Nietypowych rowerów – Rezerwujcie swoje miejsca!

Na pierwszy ogień idzie niepowtarzalny Rajd Zabytkowych i Nietypowych rowerów, a zapisy trwają już w najlepsze! Pamiętajcie, że pozostało tylko 50 miejsc, więc nie zwlekajcie z decyzją. Przygotujcie swoje najciekawsze jednoślady, bo do wygrania jest nawet 1000 złotych za najlepszy rower! Dodatkowo, w pakiecie startowym (15 zł wpisowe od ROWERU – a przecież można zgłosić więcej niż jeden rower!) uczestnicy otrzymają zestaw kieszonkowych narzędzi rowerowych, przekąskę, wodę, a wszystko to w worku żeglarskim. A to jeszcze nie wszystko! Na finale czeka nas pyszna wyżerka oraz pokaz zabytkowych samochodów i obóz wojsk wielkopolskich. Będzie niezapomnianie!

Codzienne przejażdżki z rowelove – Zwiedzajcie Jarocin na dwóch kółkach!

Po zakończeniu Rajdu Zabytkowych i Nietypowych rowerów, ruszamy z kolejną niesamowitą atrakcją – codziennymi przejażdżkami z rowelove! Startujemy o godzinie 18:00 sprzed Pałacu Radolińskich, a uczestnicy, którzy odwiedzą najwięcej miejsc, otrzymają wyjątkową pamiątkę, którą będą mogli pochwalić się wszystkim! Wstęp jest darmowy, ale zapisy obowiązują poprzez nasz portal. Nie przegapcie okazji, żeby dołączyć do tej rowerowej przygody!

Jarocińskie Forum Rowerowe – Niezwykłe spotkanie miłośników dwóch kółek!

Na 2 czerwca zaplanowaliśmy niezwykłe Jarocińskie Forum Rowerowe, które odbędzie się o godzinie 15:00 w kamienicy kultury. Czekajcie na bardzo ciekawy program, w tym historię rowelove, projekt jarociński rower oraz opowieści rowerowego podróżnika. Wstęp jest darmowy, ale pamiętajcie, że tutaj obowiązują zapisy, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Będziecie mieli okazję spotkać innych pasjonatów rowerów i wymienić się cennymi doświadczeniami!

8. Zakręcony Rajd Rowerowy – Najważniejsza dawka rowerowych emocji!

Finałem Jarocińskiego Tygodnia RoweLOVY będzie 8. Zakręcony Rajd Rowerowy, który odbędzie się 4 czerwca. Zapisy na ten wyjątkowy rajd rozpoczęły się już jakiś czas temu i niestety, wszystkie miejsca zostały już zajęte. Jednakże, dla tych, którzy się zapisali, czeka niezapomniana przygoda! Przejedziemy aż 31 km, zatrzymując się w Ludwinowie, Łuszczanowie i Wilkowyji, gdzie również czekają na nas niesamowite atrakcje! A na końcu… cóż, zostawiamy to jako niespodziankę!

Więc co, gotowi na niesamowitą rowerową ucztę? Czy już zapisaliście się na nasze wydarzenia? Nie przegapcie okazji, bo będziecie żałować! Zapisy prowadzimy w JOK Jarocin oraz poprzez naszą stronę internetową. Do zo na starcie!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *