8 zakrecony rajd rowerowy

Zapisy na 8. Zakręcony Rajd Roweowy

W końcu ruszyły! I idą pełną parą. Zapisy na największą i najlepszą imprezę rowerową naszego regionu oficjalnie ruszyły od 4 maja w JOK oraz na naszym portalu!

KRĘCIMY PO RAZ 8! Największy rajd rowerowy w jarocinie

No to startujemy! 4 czerwca 2023, godzina 9:00 start rajdu, sprzed Pałacu Radolińskich! Wpisowe 15 zł od osoby (z wyjątkiem dzieciaków w fotelikach, one jadą gratis!)
Możecie już zapisać siebie, swoją rodzinę, znajomych, a nawet obcych! Gdzie tym razem i co dla Was uszykowaliśmy? Część to niespodzianka! Ale o kilku atrakcjach możemy już napisać! Jeśli obserwujesz nas na fejsie, to wiesz już co i jak, ale..

W tym roku lecimy 31 kilometrów, startujemy tradycyjnie, sprzed Pałacu Radolińskich, a finał… tu niespodzianka! Ale odbędzie się w samym Jarocinie! Po drodze zatrzymamy się na kilka atrakcji i ciekawych pogawędek, najpierw Ludwinów i kilka zasad bezpieczeństwa oraz pewien pokaz! Następnie Łuszczanów i tu… coś dla relaksu i zdrowia. Ostatnim przystankiem przed finałem będzie Wilkowyja, gdzie czeka nas kilka BARDZO ciekawych dyskusji. No i finał.. w “tajemniczym miejscu”

Finał Zakręconego rajdu rowerowego 2023

Tutaj mocno nie zaskoczymy, jak zawsze czeka Was masa atrakcji. W tym strzelnica ASG, zorganizowana przez Jarocińską Formację Airsoftową Night Hawks, zabawy zorganizowane przez Hufiec ZHP Jarocin i… coś jeszcze, ale pracujemy nad tym!
Oczywiście będzie też pyszna wyżerka, którą tym razem przygotuje i zaserwuje KGW Witaszyczki.

Ale nie byłoby finału bez naszych konkursów z nagrodami! I tutaj ponownie nikt nie będzie zawiedziony! Czeka nas tradycyjny konkurs integrujący poszczególne grupy: FOTKA Z TRASY, żeby w nim wystartować, będzie trzeba wysłać JEDNO wybrane zdjęcie (zrobione swojej grupie na rajdzie) zawierające uczestników i rower, na adres rowelovejarocin@gmail.com .
A na deser główny konkurs, czyli NUMEROWE SZALEŃSTWO, tutaj jest nieco łatwiej się dostać, należy wypełnić zadanie, polegające na ukończeniu całego rajdu i dostarczeniu nam KAWAŁKA swojego startera.

Czy wspomniałem o nagrodach? Na pewno akcesoria rowerowe, na pewno vouchery.. ale wiem, na jakie info czekacie.. TAK! Główną nagrodą jest ROWER!

ZAPISY W JOK JAROCIN ORAZ NA NASZYM PORTALU

Ile taka przyjemność kosztuje? To tylko 15 zł! W cenie macie pakiet startowy (woda, owoc, starter, odblask) możliwość wzięcia udziału w imprezie i kuponik na wyżerkę na finale.

Zapisy tradycyjnie odbywają się w JOK Jarocin. Ale od tego roku.. mamy nowość! Możecie zapisać sie online na naszej stronie, jak to zrobić? Pokazujemy w filmiku poniżej!

O CZYM PAMIĘTAĆ

Chcąc zapisać się online, pamiętajcie:

 1. Klikamy w ZAPISY NA RAJDY
 2. Jeśli nie ma wydarzenia, które nas interesuje, klikamy w “Pokaż dalsze plany”
 3. Klikamy w wybrane wydarzenie, tutaj 8. Zakręcony Rajd Rowerowy (widzimy godziny kiedy się odbywa, datę, liczbę wolnych miejsc i cenę)
 4. Wypełniamy krótką ankietę. WAŻNE:
  • 3 pierwsze pola to dane OSOBY DOKONUJĄCEJ ZGŁOSZENIA (tu może się powtarzać przy zgłoszeniu każdej osoby), czyli Imię, telefon, email osoby dokonującej zgłoszenia
  • Imię uczestnika – tutaj wpisujemy uczestnika, jeśli to ta sama osoba, która dokonuje zgłoszenia, również należy wypełnić
  • Nazwisko uczestnika, jak wyżej
  • Data urodzenia uczestnika, jak wyżej
  • Imię nazwisko opiekuna – wypełniamy tylko, jeśli uczestnik jest niepełnoletni, należy tutaj wskazać pełnoletniego uczestnika rajdu, pod którego opieką pojedzie nieletni uczestnik
  • Opiekun grupy – jeżeli zależy nam, aby pojechać wspólnie ze swoimi znajomymi w tej samej grupie, wpiszcie tutaj dane osoby zgłaszającej, jeżeli jedziecie sami lub uznacie, że chcecie poznać nowych ludzi, zostawcie puste :)
  • Komentarz – w przypadku Zakręconego, nie będzie potrzeby wypełnienia tego pola, można nas ewentualnie pozdrowić! :D

I TYLE! Jesteście zapisani online! DO ZO NA STARCIE :D

Zapoznajcie się z REGULAMINEM 8.ZAKRĘCONEGO RAJDU ROWEROWEGO
oraz naszych konkursów na FOTKĘ Z TRASY i NUMEROWE SZALEŃSTWO
a na deser KLAUZULA INFORMACYJNA

PS. Spieszcie się, bo miejsca idą bardzo szybko, na chwilę pisania tego postu, było tylko 150 wolnych miejsc!

PPS. Komandor kupił sobie nowy bezprzewodowy mikrofon, więc będzie sie darł nawet z daleka… 😉

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *