Pierwszy post

Witaj świecie! Witaj nowy portalu!

RoweLOVE w końcu dogoniło świat! Dorobiliśmy się naszego własnego portalu! Teraz najnowsze newsy, nasze filmy i zapisy na rajdy w Jarocinie znajdziecie właśnie tutaj!

Trochę to trwało, brakowało czasu, brakowało pomysłu i chęci.. A kiedy w końcu pojawiła się potrzeba uznaliśmy, że to dobry moment, żeby odpalić nasz portal.

Zapisy na rajdy rowelove Jarocin

To właśnie chęć prowadzenia zapisów na nasze wydarzenia w nieco nowszej formie, niż tylko wpadnięcie do JOK Jarocin, wypisanie KP i zapisanie do arkuszy googla naszych uczestników, doprowadziła do koncepcji powstania tego portalu. Nasz moduł płatności jest jeszcze w fazie testowanie i jak tylko go od palimy powstanie z tego osobny post ;) Na tą chwilę możecie zauważyć, że jest coś na jego wzór! Pracujemy nad tym, żeby Wam było wygodnie, bezpiecznie i żeby wszystko było jasne! Ciekawi nas ilu z Was skorzysta z tej możliwości… Liczymy, że w przyszłym roku zapisy będą w 80% już tylko online! Ułatwi to znacząco zapisywanie się naszym gościom spoza gminy Jarocin. A jak wszystko wypali po naszej myśli, to przez naszą stronkę dostaniecie wejściówki na imprezy innych grup, które swoich stron jeszcze nie posiadają. I zrobimy to w bardzo uczciwej cenie.. ZERO ZŁOTYCH dla naszych zaprzyjaźnionych grup!

Nasza roweLOVA rodzinka

Skoro RoweLOVE to coś więcej niż tylko rowery, to nasz portal musi być czymś więcej niż tylko portalem do zapisów online! Jedną z sekcji naszego portalu, którą na pewno będziemy zmieniać, bo w końcu nie każdemu podobają się randomowo wybrane przeze mnie zdjęcia, jest sekcja nasza rowelova rodzinka. Na każdym rajdzie przedstawiam Wam naszych członków.. no na każdym Zakręconym! A teraz możecie poznać ich nieco bliżej (opisy z czasem też dojdą!) właśnie w tej sekcji. Będziecie już wiedzieć komu podziękować przy spotkaniu w kolejce do kasy w Biedronce lub.. kogo ochrzanić za brak miejsc, za szybkie lub za wolne tempo i zbyt dużą liczbę rajdów!

COOLTURA i YOUTUBE Rowerowy

Oczywiście czym byłoby RoweLOVE bez swoich filmów, bez szerszenia (mojego ulubionego dronika!), GoPro i komórki prezesa na której to montuje nasze filmy (zawsze robiłem to w wannie po rajdach.. teraz mam tylko prysznic.. więc 2023 to wielka montażowa niewiadoma!)..

Ale filmiki z rajdów, naszych wypadów, wywiadów, spotkań itd to tylko jedna część naszego YouTubowego kanału. Jest też część, której nie pokazujemy światu, czyli filmy z naszych wyjazdów grupowych, ale to co na wyjeździe, zostaje na wyjeździe! Jest też nasz ulubiony projekt! Cooltura RoweLOVA, bo o niej mowa, to nasz uwielbiamy przez wielu projekt, w którym pokazujemy nie tylko jak przepisowo, ale także jak kulturalnie poruszać się naszym jednośladem! Od 2022 roku trwają żywe lekcje cooltury w przedszkolach, w tym roku czeka nas jeszcze kilka w innych placówkach. Ale o tym w oddzielnym poście.

Szczerze zachęcamy do obejrzenia, a może i ponownego obejrzenia naszych filmów, zwłaszcza szykując się do sezonu 2023, który odpala już na dobre!

Nasz nowy portal

Podsumowując mój pierwszy, bardzo amatorski wpis, zachęcam wszystkich do śledzenia naszego portalu, komentowania, oglądania filmów, ale także do dołączenia logo swojej firmy do galerii sław, czyli sekcji z naszymi sponsorami i partnerami na sezon 2023! To właśnie dzięki nim tyle się dzieje! Ale o tej współpracy, o tym dlaczego akurat ten sponsor, dowiecie się z innego postu, którego i kiedy? Jeszcze nie wiem.. jak tylko pozwoli mi czas, będę do Was pisał !

Jako że jest to pierwszy wpis, nie wpada zakończyć go inaczej, niż słowami, które widzicie w opisie każdego wydarzenia na naszym FB i Insta…

DO ZO NA TRASIE!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *