ekoLOVE

Rowerowe ekoLOVE: Rajd, najbardziej zielony rajd sezonu!

Sezon rowerowy trwa w najlepsze i wygląda na to, że nasze oponki są gotowe na kolejne niesamowite przygody! Czy jesteście gotowi na najbardziej ekologiczny rajd roku? Oczywiście, że tak! Razem z Powiatem Jarocińskim mamy zaszczyt zaprosić Was na Rowerowe ekoLOVE – otwarcie ściezki do Roszkowa, który odbędzie się już 20 sierpnia. Przygotujcie się na jedyny w swoim rodzaju rajd rowerowy, który składa się z dawki świeżego powietrza, ekologicznych zadań i małej nutki rywalizacji!

Ruszamy sprawnie i z wdziękiem z parkingu przy Starostwie (Al. Niepodległości 10) o godzinie 10:00.

Ale co to by było za rajd, gdybyśmy nie zatrzymali się na chwilę, by zrobić zdjęcia, czyż nie? A więc po krótkim rajdzie na dwóch kółkach wpadniemy do Goliny, by zahaczyć o lokalne OSP. No dobrze, nie tylko zahaczyć, ale wręcz zapraszamy was na super show i pyszny poczęstunek.

Następnie podążamy w stronę tamy na zalewie, gdzie zostanie przecięta wstęga i nastąpi otwarcie naszej najnowszej perełki, czyli ścieżki rowerowej. To tak, jakbyśmy witać ją z otwartymi ramionami, mówiąc “Witaj, droga ścieżko, bądź z nami szybka i wygodna, jak nasza piżama po obiedzie!”

Dochodzimy do finału, czyli do Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Roszkowie. Tam czeka nas uczta, która w pełni zaspokoi nasze głodne żołądki. Ale to nie koniec – konkursy będą tu na porządku dziennym! Starostwo szykuje dla was aż dwa eko konkursy, przy których nikt nie będzie się nudzić. Pierwszy to konkurs na ekoFOTKĘ z trasy. Im bardziej zielony strój, im bardziej eko foto, tym większe szanse na wygraną!

Drugi konkurs to prawdziwy intelektualny rollercoaster – test ekologiczno-przyrodniczy. Nie, nie musicie znać nazw wszystkich gatunków ptaków w powiecie (ale to też mile widziane), ale pytania nie będą łatwe. A co można wygrać? Gadżety powiatowe, słuchawki, smartwatche i… uwaga, uwaga… nagrodę główną – ELEKTRYCZNĄ DESKOROLKĘ! No, przyznajcie sami, już widzicie się na niej, prawda?

Teraz, gdy już masz ochotę na rowerową przygodę, czas na zapisy! Miejsca są limitowane, więc nie odkładaj tego na ostatnią chwilę. Wchodź na rowelovejarocin.pl i klikaj w przycisk Zapisy na rajdy. Wybierasz “Rowerowe ekoLOVE”, wypełniasz krótki formularz osobowy, koniecznie podając NAZWĘ DRUŻYNY, jeśli masz zamiar śmigać w grupie (grupy 10-osobowe). Ostatni krok – wpłacasz 10 zł wpisowego od osoby i… gotowe, jesteś na liście uczestników!

Przypominamy, że miejsc jest tylko 100, więc to jest ten moment, żebyście zaczęli działać! Aha, i jeszcze jedno – nieregulowane zapisy znikają po 48 godzinach, więc nie zwlekajcie zbyt długo.

Do zobaczenia na starcie, raju rowerowych emocji i eko przygód! Już teraz możecie zacząć wymyślać te ekologiczne stroje i planować niesamowite zdjęcia. EkoLOVE czeka na was – a my już nie możemy się doczekać waszych rowerowych szaleństw

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *