Sportowe pożegnanie Macieja Paterskiego

Czy słyszeliście kiedyś o rowerzystach, którzy jednocześnie ścigają się i delektują krajobrazem? Jeśli nie, to mamy dla Was coś specjalnego! Stowarzyszenie RoweLOVE Jarocin zaprasza na niepowtarzalne wydarzenie – Sportowe Pożegnanie Macieja Paterskiego. To wyjątkowa okazja, by pedałować bok w bok z legendą polskiego kolarstwa, w tempie umożliwiającym podziwianie uroków naszej okolicy!

🚴‍♂️ Kiedy? 14 kwietnia, start o godzinie 10:00.

🏰 Gdzie? Startujemy sprzed Pałacu Radolińskich w Jarocinie.

📝 Zapisy? Tylko i wyłącznie online na www.rowelovejarocin.pl. Wpisowe to symboliczne 10 zł.

Nasza trasa wiedzie Aleją Światowego Dnia Roweru aż do Wilkowyi, gdzie zahaczymy o Młyn nad Lutynią. Czeka tam na Was pewien dąb – ale dlaczego akurat ten? Tajemnica zostanie ujawniona podczas rajdu! Potem „polecimy” na punkt widokowy “górka śmiełowska”. Dla chętnych zaplanowaliśmy wyścig rowerowy “Górka Śmiełowska Challenge” – tu liczy się duch rywalizacji i siła w nogach!

Po zaciętej rywalizacji zapraszamy na regeneracyjny poczęstunek do Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie. Czeka na Was nie tylko uczta dla ciała, ale i ducha – wywiad z Maciejem Paterskim, przeprowadzony przez jarocińskiego dziennikarza, fana naszego sportowca, Przema Maćkowiaka. A dla oka? Mała wystawa fotografii autorstwa Szymona Gruchalskiego – jarocińskiej legendy fotografii.

Nasz mistrz twierdzi, że najlepszy czas na rower to wschód słońca, kiedy to można “ścigać się z pierwszymi promieniami słońca”. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie dnia?

Pamiętajcie, rajd to przygoda dla całej rodziny – tempo dostosowane do każdego uczestnika. A wyścig? Pokażcie, ile sił macie w nogach!

Do zo na trasie – będzie sportowo, będzie kulturowo, a przede wszystkim będzie mega zabawnie!

Regulamin rajdu

ZAPISY TUTAJ

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *