Kręcimy 100 km dla BS Jarocin

Wyzwanie Sportowe SGB: RoweLOVE przyczynia się do sukcesu Banku Spółdzielczego w Jarocinie

W ostatnich tygodniach Bank Spółdzielczy w Jarocinie wziął udział w niezwykłej inicjatywie sportowej, która zgromadziła sympatyków Banków Spółdzielczych z całego kraju. W ramach akcji Wyzwanie Sportowe SGB, uczestnicy rywalizowali, chodząc, biegając i jeżdżąc na rowerze, o cenne punkty. Rywalizacja odbywała się za pośrednictwem aplikacji mobilnej Activy, która umożliwiała śledzenie aktywności lub pobranie danych z popularnych aplikacji treningowych, takich jak Polar, Garmin czy Strava.

Wyzwanie Sportowe SGB: ChÓdź, biegAj, jeźdZIJ – zdobywaj punkty!

Zasady były proste: za każdy kilometr na rowerze można było zdobyć 4 punkty, a za każdy kilometr pokonany na nogach – aż 12 punktów. Ponadto, uczestnicy mieli szansę otrzymać dodatkową premię do 900 punktów za codzienną aktywność. Wystarczyło pobrać aplikację, zarejestrować się i wpisać kod wejścia SYMPATYKJAROCIN2023, aby wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym SGB.

RoweLOVE – liderzy wyzwania sportowego Banku Spółdzielczego w Jarocinie

Bank Spółdzielczy w Jarocinie może być niezmiernie dumny z wyników, jakie osiągnął w tegorocznym wyzwaniu. Zespół RoweLOVE odegrał kluczową rolę w przyczynieniu się do sukcesu banku, zdobywając imponującą liczbę punktów. Łącznie RoweLOVE uzyskało 60 213 punktów na rowerze, co w kontekście ogólnego wyniku Banku, który wyniósł 254 912 punktów, daje im aż 23,62%. Co więcej, RoweLOVE było także wśród liderów w kategorii aktywności na nogach, zdobywając 34 693 punkty spośród ogólnej liczby 241 583 punktów, co stanowi imponujące 14,36% całości!

Co sprawia, że osiągnięcie RoweLOVE jest jeszcze bardziej imponujące, to fakt, że dwóch najlepszych rowerzystów zespołu zajęło pierwsze i drugie miejsce w rankingu Banku Spółdzielczego w Jarocinie, brawa dla Macieja i Błażeja! Ich zaangażowanie i determinacja były nieocenione w osiągnięciu tak znakomitych wyników.

RoweLOVE wspiera Fundację Ogród Marzeń

Niezwykle ważne jest, że najlepsze drużyny mają możliwość przekazania określonej kwoty na wybrane cele charytatywne! Zasugerowaliśmy Bankowi, aby wsparł Fundację Ogród Marzeń. Nie tylko nie było żadnych sprzeciwów, ale okazało się, że również sami skłaniali się ku takiej decyzji!

Społeczność RoweLOVE promuje aktywność fizyczną w Jarocinie

Jednak RoweLOVE to nie tylko grupa rowerzystów – to prawdziwa społeczność, która angażuje się w promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Jarocina. W trakcie Jarocińskiego Tygodnia RoweLOVEGO, członkowie zespołu rozdawali ulotki informacyjne o akcji, pomagali instalować aplikację oraz przede wszystkim zachęcali do wspólnego pokonywania kilometrów. Sekcja biegowa RoweLOVE również była niezwykle aktywna, zachęcając uczestników Jarocińskiego ParkRun, największej biegowej imprezy w Jarocinie, do dołączenia do akcji i korzystania z aplikacji Activy.

RoweLOVE niezrażeni problemem – kontynuacja rywalizacji

Podczas wyzwania pojawił się również pewien nieprzewidziany problem, gdy aplikacja Activy uległa awarii w dniu 8. Zakręconego Rajdu Rowerowego. Niestety, niektórzy uczestnicy nie mogli zarejestrować swojej aktywności i zdobywać punktów dla Banku Spółdzielczego w Jarocinie. Mimo wszystko, zespół RoweLOVE nie dał się zrazić i kontynuował rywalizację z jeszcze większym zapałem.

Kręcimy SETKĘ dla Banku Spółdzielczego w Jarocinie” – udane wydarzenie

Jednak możemy się z dumą pochwalić, że w ostatnim dniu kilku z nas, amatorów, przekroczyło pewną granicę. Zorganizowaliśmy wydarzenie o nazwie “Kręcimy setkę dla Banku Spółdzielczego w Jarocinie” i zachęciliśmy mieszkańców naszego miasta do udziału. I… udało się!

Utworzyliśmy dwie grupy: jedną, która utrzymywała średnią prędkość 23 km/h, i drugą, która osiągała średnią prędkość 28 km/h. Obie grupy przekroczyły setkę! Siła tkwiła w grupie, ponieważ każdy z nas wzajemnie motywował się do jazdy. Jak powiedziała Dorota: “Marek zmotywował mnie na 70 km, aby kontynuować i dojechać do 100!”. Również moi koledzy zmotywowali mnie, ponieważ na około 80. kilometrze, przy średniej prędkości bliskiej 30 km/h (w tym roku najdłuższy dystans, jaki pokonałem to około 50 km ze średnią prędkością 21 km/h), całkowicie straciłem siły… jednak widząc, jak dobrze idzie innym, postanowiłem, że dam radę! Na samym końcu, aby podkręcić atmosferę, wyprzedziłem naszego trenera na Alei Światowego Dnia Roweru, pokonując górkę! Mimo braku sił, było to niezwykle satysfakcjonujące.

Czy drugie miejsce cieszy nas? Tak, i to bardzo! Jednak nie ukrywamy, że towarzyszy temu też pewien niedosyt, ponieważ mieliśmy realną szansę na zwycięstwo. Niemniej jednak, trzeba przyznać, że ekipa z Dobrzycy mocno się postarała. Kilku ich zawodników w ostatnich dwóch dniach rywalizacji pokręciło ponad 300 km, utrzymując średnią prędkość powyżej 40 km/h… Czy to możliwe? Nie nam oceniać…

Podziękowania i gratulacje dla Banku Spółdzielczego w Jarocinie i CZŁONKÓW RoweLOVE

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom: Adrianowi, Agnieszce, Ani, Dorocie, Ewie, Gosi, Lidce, Sławce, Błażejowi, Maciejowi, Markowi, Michałowi, Pawłowi i Zbigniewowi! Pokazaliśmy, że jesteśmy zdolni do osiągnięcia niesamowitych wyników. Już teraz możemy wyznaczyć sobie cel na przyszły rok – pierwsze miejsce!

Gratulujemy Bankowi Spółdzielczemu w Jarocinie oraz całej społeczności RoweLOVE osiągnięcia w Wyzwaniu Sportowym SGB. Wasze wyniki są dowodem na to, że aktywność fizyczna i wspólne działanie mogą przynieść wspaniałe rezultaty. Bierzcie udział w kolejnych wyzwaniach, motywujcie innych i kontynuujcie swoją sportową przygodę!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *