Gala Banku Spółdzielczego: RoweLOVE i lokalni sportowcy wyróżnieni za Wyzwaniu SGB 2023


Wielkie sportowe emocje w Jarocinie! W dniu wczorajszym odbyła się gala Banku Spółdzielczego w Jarocinie, która była jednocześnie finałem Wyzwania SGB, a my, członkowie RoweLOVE, zostaliśmy zaproszeni na tę okazję. A jakże! W końcu wygraliśmy wyzwanie Activy, zajmując pierwsze i drugie miejsce na dwóch kółkach. Maciej i Błażej, nasi nieustraszeni rowerowi wojownicy, zdobyli te zaszczytne pozycje. Warto dodać, że była to prawdziwa potyczka kołowa, aż się kurzyło!

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przeczytać poprzedniego artykułu (zachęcam!), przypomnę, że wyzwanie SGB to inicjatywa, w której brali udział zarówno pracownicy banku, jak i społeczność lokalna, w tym również my, RoweLOVE. Polegało ono na rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych, zarówno na kołach, jak i na nogach. Wielką dumą jest fakt, że Bank Spółdzielczy w Jarocinie zajął drugie miejsce w Polsce zarówno w kategorii rowerowej, jak i biegowej. To naprawdę imponujący wynik!

Poza ekipą roweLOVCÓW na nasze zaproszenie pojawiła się grupa rowerzystów, którzy również wykręcili niezłe wyniki! Zaprosiliśmy też wyjątkową parę, która wywalczyła pierwsze i drugie miejsce w kategorii nogi, czyli Marzena i Łukasz. Co więcej, Marzena zdobyła także czwarte miejsce w całej Polsce wśród kobiet! To jest coś! Trzeba przyznać, że w Jarocinie mamy niezwykle utalentowane osoby, które potrafią radzić sobie w sportowych wyzwaniach.

W trakcie gali mieliśmy okazję wysłuchać krótkiej prezentacji Teresy Kuszyńskiej i Jana Grześka z Banku Spółdzielczego. Opowiedzieli oni o historii wyzwania SGB oraz zaangażowaniu naszego Banku w tę inicjatywę. Przedstawili także najważniejsze statystyki i wyniki konkursu, zarówno wśród sympatyków Banku jak i jego pracowników.

Bank Spółdzielczy, za zajęcia drugiego miejsca w nogach i kołach, otrzymał dwa puchary i dwa vouchery o wartości 3000 złotych. A jeden z tych voucherów trafił w ręce prezesa RoweLOVE, Błażeja Ciesielskiego. To było ogromne wyróżnienie dla naszej grupy, sympatyków RoweLOVE oraz innych rowerzystów i potwierdzenie naszego rowerowego zaangażowania w region. Błażej zaprosił na scenę wszystkich cyklistów obecnych na sali, byśmy razem uwiecznili ten moment na wspólnym zdjęciu z pucharem i voucherem w rękach. Następnie, po wyjątkowo krótkiej jak na Prezesa, przemowie, naszą wspólną decyzją, a jednocześnie zgodnie z wcześniejszą obietnica, przekazaliśmy wygraną dla Fundacji Ogród Marzeń, a voucher trafił w ręce Beaty Frąckowiak Piotrowicz.

Nie tylko my dostaliśmy okazję wesprzeć lokalne inicjatywy. Stowarzyszenie Biegacze Jarocin odebrało swoją nagrodę. Marcin Więcek, prezes biegaczy, przekazał swój voucher wicedyrektorce Zespołu Szkół Specjalnych. To wspaniałe, że wygrane w wyzwaniu SGB mogą pomóc takim organizacjom i instytucjom.

Ale to jeszcze nie koniec nagród! Przyszedł czas na wyróżnienia indywidualne dla sympatyków Banku Spółdzielczego. Na pierwszych trzech miejscach w kategorii rowerowej znaleźli się odpowiednio Maciej i Błażej z RoweLOVE oraz Pan Stanisław, którzy otrzymali zestaw gadżetów oraz vouchery do sklepu Martes. Nie można było się oprzeć pokusie, a prezes RoweLOVE już wykorzystał swoją nagrodę! Liderzy w kategorii nogi, czyli Marzena i Łukasz, również odebrali swoje zasłużone nagrody.

Ostatnie wyróżnienia trafiły w ręce pracowników Banku Spółdzielczego, którzy brali udział w wyzwaniu. Pani Teresa okazała się prawdziwym sportowcem i zdobyła wyróżnienie w trzech kategoriach: na nogach, na kołach oraz w wyzwaniu 2×200 km. To naprawdę niezwykłe osiągnięcie!

Gala Banku Spółdzielczego w Jarocinie była nie tylko okazją do uhonorowania wszystkich uczestników wyzwania SGB, ale także do podsumowania i wspólnego świętowania sportowych sukcesów. To dowód na to, że nasze miasto ma wiele do zaoferowania pod względem aktywności fizycznej i sportowej. Mamy nadzieję, że inicjatywy takie jak wyzwanie SGB będą kontynuowane i przyciągną jeszcze większą liczbę pasjonatów sportu. W końcu warto się ruszać i zdobywać kolejne osiągnięcia!

Na pożegnanie obiecaliśmy włodarzom Banku, że za rok zajmiemy pierwsze miejsce! A CO!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *